۶۶۷۱۶۶۰۱ - 021 | ۶۶۷۲۷۷۶۶ - 021
تهران خیابان جمهوری بین حافظ و استانبول بعد از خیابان سی تیر کوی نوبهار پلاک ۳۱

تلویزیون هوشمند آنر اوایل بهار به بازار می‌آید

تلویزیون هوشمند آنر اوایل بهار به بازار می‌آید

تلویزیون هوشمند آنر HONOR

سال گذشته کمپانی وان ‌پلاس اعلام کرد که قصد دارد وارد تجارت تلویزیون ‌های هوشمند شود و حالا به نظر می‌رسد که این کمپانی تنها گوشی‌سازی نیست که قصد گسترش فعالیت‌های خود را دارد.

تلویزیون هوشمند وان ‌پلاس قرار است سال جاری میلادی و یا در اوایل سال ۲۰۲۰ روانه‌ی بازار شود، اما حالا گزارش جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد هواوی و زیر برند آن یعنی کمپانی آنر نیز قصد دارند تلویزیون های هوشمند خود را سال ۲۰۱۹ عرضه کنند.

طبق گفته‌های منبع خبر، تلویزیون هوشمند آنر قرار است در ماه آوریل یعنی اوایل بهار معرفی شود و این در حالی‌ست که هواوی قصد دارد در نیمه دوم سال جاری میلادی محصول خود در این حوزه را معرفی کند. برخلاف تولیدات شیائومی، تلویزیون های هوشمند هواوی و آنر قرار نیست که قیمت کمی داشته باشند و در رده‌‌ی قیمتی میان‌رده و محصولات گران‌قیمت تولید خواهند شد. همچنین پیش‌بینی می‌شود که حداقل سایز نمایشگر آن‌ها ۶۵ اینچ و بالاتر باشد؛ تلویزیون های هوشمند ساخته شده توسط آنر قرار است تنها به صورت آنلاین به فروش برسند و احتمالا قیمت کمتری از اسمارت تی وی هواوی خواهند داشت.


تلویزیون هوشمند ابزاری برای گسترش اینترنت 5G است


هواوی طبق این گزارش همین حالا هم تیمی متشکل از ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر را برای بخش تلویزیون خود در زیر مجموعه‌ی دپارتمان اینترنت اشیا به کار گرفته است. البته برنامه های این بخش به تولید و عرضه تلویزیون های هوشمند محدود نمی‌شود، بلکه هدف اصلی آنها به وجود آوردن بازار تقاضا برای ارتباطات اینترنتی 5G خواهد بود. هواوی باور دارد که بالا رفتن محبوبیت تلویزیون های 4K و 8K تقاضا برای دریافت محتوای 4K و 8K را افزایش می‌دهد و بهترین راه برای فراهم کردن یک اتصال قابل اعتماد برای تماشای این نوع محتوا، ارتباط سریع‌تر بر بستر اینترنت 5G خواهد بود

در ضمن از آنجایی که کمپانی هواوی در صنعت شبکه یک نام مهم محسوب می‌شود، این یک معامله‌ی برد برد برای آنها خواهد بود. گفته می شود که هدف بزرگ هواوی ساخت یک اکوسیستم از محصولات اختصاصی این برند است که به نحوی به یکدیگر متصل خواهند شد. با توجه به اینکه تلویزیون ها جزو وسایل الکترونیکی بزرگتر در داخل خانه‌ها محسوب می‌شوند، احتمالا هاب اصلی برای اتصال دیگر دیوایس های هوشمند خانگی این کمپانی به شمار خواهند رفت.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید